نتایج جستجو برای عبارت :

به جای اینکه افراد را استخدام کنید ، خودتان کارها را انجام دهید

یکی از دغدغه‌های کارآفرینان و مدیران کسب‌وکارها جستجو و پیدا کردن کارمندان عالی و درجه‌یک برای کسب‌وکارشان است در اغلب موارد به دلیل اینکه فرد مناسبی برای انجام یک کار پیدا نمی‌کنند ناچار فردی معمولی باقابلیت‌های متوسط را استخدام می‌کنند و همین کار ابتدا باعث افت کیفیت انجام کارها توسط فرد می‌شود و هم اینکه کیفیت کار کل تیم و مجموعه را پایین می‌آورد و درنهایت کسب‌و‌کار افت می‌کند، برای هر جایگاهی در کسب‌وکار حتماً افراد عالی و د
بسیاری از کارها وجود دارد که خود شما به عنوان صاحب کسب و کار آن را انجام می دهید؛  از مدیریت فروش گرفته تا مدیریت منابع انسانی و موارد دیگر. اما، وقتی که به امور مالی می رسید، ممکن است برایتان سوال پیش آید که آیا باید حسابدار استخدام کنید یا خودتان آن را انجام دهید. پاسخ همیشه ساده نیست  و این می تواند به دانش فنی شما و نوع صنعت شما بستگی داشته باشد. اما، برای کمک به تصمیم گیری کمی ساده تر، قبل از اینکه سراغ  یک یا چند راه دیگر بروید، چند چیز را
خبرگزاری آریا- اگر به دنبال استخدام یک تولید کننده محتوا برای کسب و کارتان می باشید و یا خودتان به عنوان یک متخصص تولید کننده محتوا به دنبال جذب در سازمان های بزرگ هستید و نمی دانید در زمان مصاحبه چه سوالاتی از شما پرسیده می شود، پینشهاد می کتیم حتما این مطلب را بخوانید.
تولید کننده محتوا کیست؟
شاید بتوان گفت از بدو پیدایش انسان ها این شغل نیز وجود داشته است. حتی در زمان انسان های اولیه نیز افرادی حضور داشتند که با رسم اشکال مختلف بر روی سنگ ه
حقایق تلخی که در مورد استخدام شدن وجود دارد
این قضاوت ها ممکن است حقیقت نداشته باشند و یا ناعادلانه باشند، اما گاهی اوقات در روند استخدام شدن اتفاق می افتند. آن ها مانند رزومه تان که تحویل می دهید، بخشی از روند مصاحبه هستند. وقتی که شما رزومه خود را تنظیم می کنید، باید به قضاوت ها و ارزیابی هایی که ممکن است از آن شود، توجه نمایید.
پس بهتر است در ابتدا خودتان دستاوردهایتان را ارزیابی کنید. سپس می توانید متوجه شوید که آیا برای شغل مورد نظر مناسب
️خودتان باشید
نه بگردید دنبال جدیدترین کفش بازارنـه برای پیدا کردن مدل مویی که مـُد باشد از خوابتان بزنید.
نـه خروارهای پول بی زبان برای اندکی بیشتر در چشم آمدن خرج کنید!جای این کــارها؛یک سفر خوب بروید.تنها یا با دوستانتان سفر بروید.نه اینکه بشود مایه ی فخرفروشی به فلانی که تا ۱۰ کیلومـتر آن طرفتر خانه اش رفته است.
کارهایی را انجام دهید که همیشه دوست داشتید انجام بدهید ولی نشده بود.وقتش را نداشتید پولش را حتی حس و حالش را...یک زبان جدید یا
ما هزینه های سنگینی را برای آموزش خود پرداخت می کنیم به امید آن که بتوانیم با کسب مهارت های بیشتر در آینده شغل مناسبی پیدا کنیم و در یک شرکت خوب به راحتی استخدام شویم.
در صورتی که اوضاع استخدام و شرایط انتخاب رزومه ها برای دعوت به مصاحبه کاری کاملاً تغییر کرده و برای مدیران استخدام شرکت ها اصلاً اهمیتی ندارد که فرد متقاضی کار کجا درس خوانده است و مدرک تحصیلی خود را از کدام دانشگاه یا موسسه آموزشی دریافت کرده است.
پس اگر به دنبال یک رزومه برای
از اولین قدم در مسیر کاریابی و استخدام یعنی نوشتن رزومه برای استخدام سریع و آسان تا روز حضور در مصاحبه کاری و آزمون های استخدامی شرکت و در نهایت استخدام و شروع به کار در آن مجموعه، با دقت تمام رفتار کنید و از هر اشتباه کوچک و بزرگی اجتناب کنید، چرا که مدیر استخدام شرکت و کارفرما از کوچکترین اشتباه شما نخواهد گذشت و به راحتی شما را حذف خواهد کرد.

ادامه مطلب
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
مشهد - تهران - شیراز - اصفحان - تبریز - کرج
برای ثبت نام :
نام و نام خانوادگی - شماره همراه - نام شهر - نام وسیله خود را به
09154015077
پیامک نمایید.
بعد از ثبت نام کامل در الوپیک از بیمه ، وام ، تخفیفات ، جوایز روزانه - هفتگی و... بهره مند خواهید شد.
برای سوال راجع به مشخصات و مدارک وسیله نقلیه خود ، از طریق شماره ذکر شده میتوانید بپرسید.
 , استخدام پیک موتوری , استخدام پیک موتوری اسنپ , استخدام پیک مو
به جای اینکه افراد را استخدام کنید ، خودتان کارها را انجام دهید
مردم بارها و بارها از من سؤال کرده اند که چرا حالا که توانایی آن را دارم ، مردم را استخدام نمی کنم ، تیم می سازم و خودم را متوقف نمی کنم. درعوض ، هر روز من هنوز هم روی تمام محصولات خودم کار می کنم. من قسمت انتهایی ، قسمت جلویی را رمزگذاری می کنم ، طرح و آرم ها را طراحی می کنم ، بازاریابی را انجام می دهم و برای آن فشار می آورم.
توضیح این دشوار است اما چرا جان کارماک آن را بهتر از آنچه ت
بهترین کار در تهران با مدرک فوق دیپلم

لینک مشاهده آگهی ها :
http://bit.ly/37kk2vI

https://docdro.id/I2uSxZ7

https://iranestekhdam.ir/

استخدام مدرک دیپلم ایران استخدام استخدام تهران استخدام آذربایجان شرقی تبریز استخدام آذربایجان غربی ارومیه آگهی استخدام اردبیل آگهی استخدام اصفهان آگهی استخدام البرز کرجاستخدام دیپلم تهران وطن استخدام نیروی خدماتی آقا مدرک دیپلم تهران شرکت بازرگانی معتبر دعوت همکاری نماید استخدام نیروی خدماتی آقا حداقل سال سابقه کار مرتبط کار ت
کمک آشپز یا آشپز مسلط به پیتزا و غذاهای ایتالیاییبه یک آشپز یا کمک آشپز حرفه ای نیازمندیم.آشنا به : پیتزا و غذاهای ایتالیایی / برگر / انواع سوخاریتوجه توجه :تسلط به خمیرگیری، و پیتزا پارویی الزامیست.لطفا افراد جوان، مجرد، کاری، منظم و با دقت رزومه خود را به واتس آپ یا تلگرام همین شماره ارسال نمایند.با جای خواب و وعده های غذاییبا بیمه، انعام و پاداشافزایش حقوق در صورت رضایتمندی مشتریان و کارفرماحقوق ۲.۵ تا ۳ میلیون تومان۳ روز مرخصی در ماه
انت
انگیزه‌بخشی به خود کار سختی است. تلاش برای مقاومت کردن در ادامه یک کار، پروژه یا حتی ماندن در یک شغل، مثل این است که بخواهید با گرفتن موهایتان، خودتان را از یک باتلاق بیرون بکشید. همه ما به‌طور طبیعی تمایل داریم از یک تلاش مستمر فرار کنیم و هیچ میزانی از کافئین یا پوسترهای انگیزشی هم در این میان کمکی نمی‌کنند.
اما خود‌انگیزه‌بخشی اثربخش یکی از اصلی‌ترین کارهایی است که افراد حرفه‌ای با دستاورد بالا را از هر کس دیگری مجزا می‌کند. بنابرای

استخدام حسابدار در یک شرکت معتبر در تهرانیک شرکت در زمینه تولید قابلمه های گرانیتی، جهت تکمیل کادر حسابداری خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. حسابدارجنسیت:خانمحداقل سه سال سابقه کاری مرتبطآشنا به نرم افزار حسابداری سپیداراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.شماره موبایل :09123660264آدرس ایمیل : rk.dineh98@yahoo.comآدرس : محل کار : بازار بل
آگهی استخدام رایگان 99 【تمام استانها】

لینک مشاهده :

https://sites.google.com/site/dabiramoz9/ad-free-employment-99

آگهی استخدام | - شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز
آگهی استخدام. مقدمه. با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان ...

درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار
درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار. ... توجه توجه. کاربر گرامی جهت ثبت آگهی در سایت ثبت نام و سپس آگهی
زن نباید همه کارها را انجام دهد:زمانی که مسئولیت پذیری یکی از زوجین بیشتر از دیگری باشد، طرف مقابل به وظایف خود عمل نمیکندمثلا وقتی مردی میبیند همسرش تمام کارها را انجام میدهد، کم کم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده و سعی میکند تا جایی که امکانش هست تمام کارها را به همسر خود واگذار کند. بنابراین زن ها نباید همه کارها را به عهده بگیرند.✖وظایف یکدیگر را انجام ندهید :گاهی اوقات زن یا مرد همیشه، تمام وظایف یکدیگر را انجام میدهند چون فکر میکنند
استخدام حسابدار در شرکت کیمیا تجارت لطیف ایرانیان در تهرانشرکت کیمیا تجارت لطیف ایرانیان جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.حسابدار جنسیت:خانمدارای مدرک لیسانسمسلط به امور حسابداریدارای حداقل 4 سال سابقه کاریترجیحا ساکن شرق تهراناز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.شماره موبایل :0936704964402637777132آدرس ایمیل : f.zeynali@easypic
۳۹. از کارکرد درست وب سایت تان مطمئن شوید.
مشتریان بالقوه می‌خواهند تا حد امکان در مورد کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و باید بتوانند به سرعت به هر نوع اطلاعات در وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.
۴۰. بیش از حد نگران اقتصاد نباشید.
برخی از بهترین کسب و کارها در دوره رکود اقتصادی راه‌اندازی شده‌اند. طبق آمار بنیاد کافمن بیش از نیمی از شرکتهایی که در ۲۰۰۹ توسط فورچون ۵۰۰ فهرست شده بودند در دوران رکود اقتصادی تاسیس شده بودند.
۴۱. مطمئن شوید ک
شرایط استخدام طلاب در عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی
شرایط استخدام طلاب در عقیدتی سیاسی ارتش
شرایط استخدام طلاب در عقیدتی سیاسی سپاه
شرایط استخدام طلاب برای تدریس در دانشگاه
شرایط استخدام طلاب برای تدریس در حوزه 
شرایط استخدام طلاب در آموزش و پروش
شرایط استخدام طلاب برای قضاوت
شرایط استخدام طلاب برای وکالت
و دیگر مراکز با مراجعه به لینک زیر
استخدام مترجم 
ما در دارالترجمه رسمی پارسیس همواره قادریم با استفاده از آزمون های تخصصی مترجمین بسیاری را به نیروی خود در دپارتمان ترجه اضافه کنیم 
ما در سایت دارالترجمه رسمی پارسیس فرم مکانیزه استخدام را ایجاد کردیم تا مترجمین بتوانند از طریق آن رزومه و اطلاعات شخصی را ارسال فرمایند .
استخدام مدیر تولید(صنایع غذایی) آقا در شرکت تولیدی و بازرگانی

شرکت تولیدی و بازرگانی معتبر جهت تکمیل و توسعه نیروی انسانی خود در استان البرز، از افراد واجد شرایط مطابق اطلاعات مندرج در جدول ذیل دعوت به همکاری می نمایند.
مسلط به فرآیند خط تولید/بسته بندی و محصولات غذاییجنسیت: آقامحدوده کرج
متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی به آدرس ایمیل درج شده ارسال نموده و یا با شماره تلفن درج شده شرکت تماس حاصل فرمایند.
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (
-اینکه شما چطور فکر میکنید، تعیین کننده ی همه چیز است
همیشه مثبت باشید، به موفقیت فکر کنید نه شکست. از محیط های منفی دوری کنید. این ویژگی، مهمترین نکته ی این لیست است. باور به خودتان برای رسیدن به اهدافتان باید ثابت و پایدار باشد. لحظه ای که شما به خودتان بگویید من نمیتوانم، لحظه ی شکست خواهد بود، پس هرگز این جمله را به خودتان نگویید. در زمانهای متفاوت، نگرش افراد نیز متفاوت است. موارد مثبت برای افراد مثبت اتفاق می افتد. نخستین عامل موفقیت، اش
۱-اینکه شما چطور فکر میکنید، تعیین کننده ی همه چیز است
همیشه مثبت باشید، به موفقیت فکر کنید نه شکست. از محیط های منفی دوری کنید. این ویژگی، مهمترین نکته ی این لیست است. باور به خودتان برای رسیدن به اهدافتان باید ثابت و پایدار باشد. لحظه ای که شما به خودتان بگویید من نمیتوانم، لحظه ی شکست خواهد بود، پس هرگز این جمله را به خودتان نگویید. در زمانهای متفاوت، نگرش افراد نیز متفاوت است. موارد مثبت برای افراد مثبت اتفاق می افتد. نخستین عامل موفقیت، ا
موفقیت یعنى آنطور که دلِ خودتان مى خواهد، زندگى کنید، کارى که خودتان دوستش دارید را انجام دهید، آدمى که خودتان دوستش دارید را دوست بدارید، لباسى که خودتان مى پسندید را به تن کنید، در راهى که خودتان انتخاب کردید، قدم بردارید. به تعبیری با تمام تاسف، ما بیشتر می پسندیم که خوشبخت نباشیم، اما دیگران ما را خوشبخت بدانند، تا این که خوشبخت باشیم، اما دیگران ما را بدبخت بدانند....
⭕️ مقاله(مصاحبه شغلی)
▪️شرکت‌های بزرگ دنیا با امتیازاتی چون حقوق ماهیانه‌ی بالا، مزایای فوق‌العاده و رضایت شغلی همراه هستند که افراد زیادی را وسوسه می‌کند تا در این شرکت‌ها مشغول کار شوند اما یکی از چالش‌های مصاحبه‌های شغلی با این شرکت ها، این است که باید انتظار شنیدن هر نوع سوالی را داشته باشیم؛ شما میتوانید با بهره گیری از این سوالات موقع استخدام نامتعارفِ حرفه ای و خلاقانه تر با متقاضیان برخورد داشته باشید.
در اینجا با چند نمونه
#آموزشگاه کامپیوتر مشهد
آموزش 10 مهارت ICDL آنچه برای استخدام و ابقاشدن !! در هر سازمان دولتی و خصوصی و درهر سمتی الزام و چالش پیشروی افراد می باشد، مهارت های ICDL ومدرک آن می باشد.دانستن مهارت های اساسی ICDL رکن اصلی و مهم برای استخدام شما درسمت هایی مانند کارمند اداری، کارپرداز، مسئول دفتر، منشی و… می باشد.همچنین از سال 1381 با تصویب هیئت وزیران ارائه مدرک ICDL برای تمامی استخدام های خصوصی و دولتی و ارتقای شغلی و درآمدی کارمندان دولتی و لشگری الزامی
#آموزشگاه کامپیوتر مشهد
آموزش 10 مهارت ICDL آنچه برای استخدام و ابقاشدن !! در هر سازمان دولتی و خصوصی و درهر سمتی الزام و چالش پیشروی افراد می باشد، مهارت های ICDL ومدرک آن می باشد.دانستن مهارت های اساسی ICDL رکن اصلی و مهم برای استخدام شما درسمت هایی مانند کارمند اداری، کارپرداز، مسئول دفتر، منشی و… می باشد.همچنین از سال 1381 با تصویب هیئت وزیران ارائه مدرک ICDL برای تمامی استخدام های خصوصی و دولتی و ارتقای شغلی و درآمدی کارمندان دولتی و لشگری الزامی
استخدام مدلینگ خانم
استخدام مدلینگ خانم (لباس مجلسی)کار در شرکت ترکدارا بودن شرایط اولیه :سایز ۳۸ تا ۴۰قد بالای ۱۶۵حقوق نسبت به توانایی از هفته ای ۱۰۰ دلار به بالابرای کسب اطلاع بیشتر می توانید به پست زیر در سامانه کاوالا مراجعه کنید.

http://kavala.ir/%e2%98%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d9%85%d8%af%d9%84%db%8c%d9%86%da%af-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d9%85%d8%ac%d9%84%d8%b3%db%8c-2/

سبزکاپ از علاقه مندان به بازاریابی در فروش محصولات علاقه دارند استخدام به عمل می آورد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های :09351773099 و 09123038918 تماس بگیرید.به آدرس سایت سبزکاپ که در تصویر آمده رفته و فرم دعوت به همکاری را تکمیل نمایید.همچنین می توانید رزومه ی خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایید.sabzcup@gmail.com

فرم استخدام

۱-قدرت اراده را دست کم نگیریدجنگ واقعی برای رسیدن به بهره روی و بازدهی بیشتر هر روز صبح شروع می شود. اگر بعد از شنیدن صدای ساعت زنگ دارتان آن را خاموش کردید و دوباره به خواب رفتید باید بگوییم جنگ را واگذار کرده اید!
اگر هشداری تنظیم می کنید به محض شنیدن صدای آن باید از خواب بلند شوید. این ساده ترین اما موثرترین کار ممکن است. تحقیقات نشان می دهند خاموش کردن صدای زنگ هشدار ساعت یا تلفن و دوباره خوابیدن شما را خسته تر و بیدار شدنتان را هم سخت تر می
من یکم workaholic هستم. معتاد به کار، بهم بگن برو این کار رو انجام بده، اون هدف ما هست، اون قضیه.. اون قضیه رو باید انجام بدیم.
حالا نشستم جاییکه همه کارها رو کردم. یه سری کارها داره از جلو میاد نزدیکم که خیلی مبهم و خیلی چالشیه که فقط اضطراب میاره و بس.
انگیزه؟ خیر.   امید؟ خیر.   اضطراب؟ بله.
طراحی سایت ای استخدام

طراحی سایت ای استخدامطراحی سایت ای استخدام به منظور یافتن فرصت های شغلی در سطح کشور و به منظور رفاه حال جوانان ایجاد شده است همانطور که می دانید کسب اطلاعات به موقع از اخبار و فراخوان جذب نیرو و آگهی های استخدامی کشوری و محلی، گامی مهم در جهت پیدا کردن شغل محسوب می شود.بررسی عملکرد بازاریابی در طراحی سایت
مزایای طراحی سایت ای استخدام
البته امروزه به دلیل افزایش روزنامه ها و مجلات و طراحی سایت ها ممکن است افراد نتوان
ما عادت داریم که کارهایمان را لیست کنیم و یکی یکی آنها را انجام دهیم. به همین علت است که بسیاری از ماها با کمبود زمان مواجه می‌شویم و احساس می‌کنیم نیاز به مدیریت زمان داریم.
آیزنهاور رئیس جمهور سابق امریکا در سال 1954، جمله جالبی در مورد مشکلات خود گفت : « مشکلات من دو نوعند، فوری ها و مهم‌ها. فوری ها مهم نیستند و مهم‌ها فوری نیستند.»
به همین دلیل جدولی که در عکس می‌بینید به ماتریس آیزنهاور مشهور شد و از آن برای اولویت بندی کارهای روزمره استف
بارها افراد خیرخواه و دلسوز گفته‌اند و بنده هم تأیید میکنم که تحریم در موارد بسیاری به سود کشور است، به سود ملّت ایران است، این را افراد دلسوز و علاقه‌مند و مطّلع بیان میکنند. بله، تحریم یک مشکلاتی را ایجاد میکند؛ تحریم مبادلات بانکی، تحریم نفتی و غیره ممکن است یک مشکلاتی را به وجود بیاورد امّا در نهایت به نفع کشور است.یکی از مسئولین کشور میگفت که در یک جلسه‌ی خارجی، یک نفر از سیاستمداران خارجی به ما میگفت آقا! شما در دوران تحریم توانستید
بازار کار و وضعیت استخدام ماما:استخدام ماما (کاریابی ماما)یکی از عمده ترین مشکلات جامعه امروز فارغ التحصیلان رشته مامایی، استخدام ماماها است. کاریابی ماماها و استخدام ماما، در مشاغل دولتی یکی از دغدغه های اصلی آنها می باشد. به طوری که طبق آمار تنها حدود 14 هزار استخدام ماما صورت گرفته و تعداد کمی هم در مراکز خصوصی مشغول به کار هستند در سایر کشورها به ازای هر هزار تولد 40تا 50 استخدام ماما صورت می گیرد در حالیکه  در ایران به ازای هر هزار تولد 12 ا
 استخدام یک شرکت معتبر بازرگانی در تهران
 یک شرکت معتبر بازرگانی در #تهران افراد واجد شرایط ذیل را استخدام می نماید:
حسابدار مجرب  مسلط به نرم افزارهای حسابداریمسلط به قوانین ، امور و شرایط مالیاتی و بیمهانجام امور حسابداری، بررسی و ثبت اسناد و بایگانی  .مسلط به حقوق مالیبا حداقل 3 سال سابقه کاریحقوق توافقی
علاقه مندان میتوانند رزومه خود را به آدرس ایمیل و یا خط واتس اپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.
 saratzbzs@gmail.com 09054203698

باغ عروسی در شرق ت

حسابدار ارشد-مالیات بر ارزش افزوده-گزارش فصلی -نرم افزار سپیداراکسل-گزارش گیری-پیگیری مطالبات-مغایرت بانکی-بیمه - حقوق و دستمزد-بیمه بعد از یک ماه آزمایشیآدرس :خیابان ولیعصر بالاترازبهشتی نرسیده به پارک ساعی -طبقه 15 واحد 1505تلفن ثابت :88701250تلفن : 02188701250
# حسابدار ارشد استان تهران  تهران  توانیر
زمانی که صحبت از انتخاب یک شرکت خوب و قابل اعتماد برای مدیریت سئوی سایت به میان می آید، روش های درست و نادرست زیادی در مسیر استخدام پیش روی افراد قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم روش های انتخاب یک مشاور سئوی خوب را با هم مرور کنیم.
 برای انجام فرآیند سئو روش های زیادی وجود دارد. اگر در حوزه سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو دانش کافی داشته باشید می توانید این فرآیند را خودتان انجام دهید در غیر اینصورت قادر خواهید بود از
استخدام حسابدار خانم در شرکت معتبر تهران
بهمن 98
یک شرکت معتبر بهداشتی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی و شرایط احراز :
استخدام حسابدار
    جنسیت: خانم    لیسانس حسابداری    آشنا به امور مالیاتی    با حداقل سه سال سابقه کار    ترجیحا مجرد    زیر سی سال سن
 متقاضیان دارای شرایط ، رزومه کاری خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.اطلاعات تماسایمیل job@maahtabkish.com

چه در چای صبح و یا قهوه عصر باشید، یک لیوان معمولی نوشیدن آن نوشیدنی را کمی شیرین‌تر خواهد کرد.اضافه کردن یک تماس با یک نوع، مانند یک پیغام خاص، طراحی سرگرم‌کننده و یا یک عکس مورد علاقه،آسان است.

فن‌آوری پیشرفته چاپ روی لیوان با کیفیت بالا، اطمینان حاصل خواهد کرد که شما با خیال راحت طرح های خودتان را به مرکز تخصصی چاپ متین واگذار بکنید.
به کارکنان و یا مشتریان خود یک لیوان را با لوگوی خودتان بدهید. یا لذت بردن
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (
فرمول های استخدام شدن
اگر تا کنون شغل مورد نظر خود را پیدا نکردید، تنها یک دلیل دارد!!!....قوانین استخدام شدن را نمی دانیداستخدام شدن یک مسئله ساده است.
ولی اگر فرمولی که حتی ساده ترین مسائل با آن حل می شود را بلد نباشیم چی؟ آن وقت ساده ترین مسائل هم برای ما تبدیل به مسائل "لاینحل خیام” می شود!
اگر تیز باشید تا کنون یک سوال در ذهن شما شکل گرفته است.
پس اگر به دنبال کار هستید سه چیز را باید بدانید:
۱-  فرمول استخداام۲-  زمان استفاده از این فرمول۳-  چ
آشپز ایرانی پز حرفه ای
سلام به یک اقا آشپز ایرانی پز موجه .تمیز.غیر سیگاری مسلط به انواع غذاهای ایرانی جهت کترینک با شرایط زیر نیازمندیمساعت کاری ٨تا١٨حقوق٣تا ٣/٥سن و سابقه ::سن بالای سی سال و ترجیحا متاهلتلفن ٠٩٠١١٥٤٧٠٣٦---٢٦٤٥٧٠٧٣
 استان تهران  تهران  پل رومی
شده بخاطر ترس از دست دادن کنترل امور، مجبور باشید همه کارها را خودتان انجام دهید؟
بیشتر صاحبان مشاغل و صاحبانی که کسب و کار آن‌ها در حال رشد و بزرگ شدن می‌باشدبا این موارد مواجه می‌شوند و برای انجام امور مختلف به دیگران اعتماد می‌کنند.
همان طور که همه ما می‌دانیم در هر کسب و کاری بخصوص کسب و کارهای درحال رشدما نمی‌توانیم همه کارها را خودمان انجام دهیم و نباید اصلاً چنین کاری را انجام دهیم.

لغت تفویض به معنای واگذار کردن می‌باشد و زمانی
نگذارید تخصص و خبرگیتان چشم شما را ببندد.
در این مقاله می آموزید که چگونه از افتادن در دام تخصص و تواناییهای خودتان نجات یابید.
نویسنده: سیدنی فینکلشتاین
منبع: هاروارد بیزنس ریویو https://hbr.org/2019/05/dont-be-blinded-by-your-own-expertise
به نظر می رسد تخصص در زمینه های حرفه ای یک کالای ارزیابی نشده است. شرکت ها آن را از لوازم کارایی بالا و توانایی رهبری می دانند و در هنگام استخدام یا انتصاب افراد به سمتهای کلیدی، به آن وزن زیادی میدهند. اما من طی یک دهه گذشته با مطال

رهبر انقلاب: در دعای مکارم الاخلاق این جمله هست «وَ استَعمِلنِی‏ بِمَا تَسأَلُنِی غَداً عَنهُ» که دعای بیستم #صحیفه_سجادیه است، دعای بسیار خوبی است و من توصیه میکنم دوستان بیشتر بخوانید این دعا را. فردا در قیامت یقه‌ی ما را میگیرند که چرا فلان کار را نکردی. 
️ بعضی از کارها را که نباید بکنیم، میکنیم، خب این را همه میدانیم. بعضی از کارها را باید بکنیم، توجه نمیکنیم، غفلت میکنیم، تنبلی میکنیم، ملاحظه‌ی این و آن را میکنیم، آن کارها را انجا
به‌یاد دارم که جمله معروف «مدیریت، هنر انجام کار از طریق دیگران است» یکی از موثرترین جملات در شکل‌گیری مفهوم مدیریت در ذهن من بود. این تاثیر به زمانی بر می‌گردد که من برای نخستین بار، در یک سازمان شبه‌دولتی مسئولیت یافتم. دیدگاه مطرح در این جمله به من کمک کرد به جذب مشارکت افراد برای انجام کارها، بیشتر روی خوش نشان بدهم و با ایدۀ «انجام همه کارها به دست و بازو و ذهن خویش» مبارزه کنم. همچنین، این رویکرد اهمیت #تخصص‌گرایی را گوشزد می‌کرد ای
اگهی استخدام رشت.اگهی استخدام گیلان.اگهی استخدام در گیلان اگهی استخدام در رشت .استخدام رشت.استخدام گیلان.کار در رشت .کار در  گیلان .نیازمندیهای رشت نیاز مندیهای گیلان .شغل در رشت.شغل در گیلان
ثبت اگهی رایگان در رشت ثبت اگهی رایگان در گیلان .جذب نیرو در گیلان.جذب نیرو در رشت. 

www.karoeshteghal.ir
کارواشتغال گیلان سایت استخدام در گیلان کارواشتغال گیلان سایت استخدام در رشت با کارواشتغال در رشت کار پیدا کنیدبا کارواشتغال در گیلان کار پیدا کنید .در رشت
تست اعتیاد به ترامادول چیست و چگونه انجام می‌شود؟ ترامادول یک داروی مخدر صنعتی است که گاهی طبق دستور پزشک برای بیمارانی تجویز می‌شود که درد زیادی را تحمل می‌کنند. اما برخی به دلایلی به این ماده مخدر صنعتی روی می‌آورند و به آن اعتیاد شدید پیدا می‌کنند. تست اعتیاد به ترامادول معمولا زمانی انجام می‌شود که افراد قصد ازدواج یا استخدام در ارگان‌ها را دارند. متاسفانه گاهی افراد با انجام روش‌هایی سعی در منفی کردن تست خود دارند و در این کار نیز
روش‌های ارزان برای افزایش فروش
پشت هر کسب‌و‌کار موفق یک شخص با اراده وجود دارد که کارها و تصمیماتش کسب‌و‌کار را به اینجا رسانده است! شما می‌توانید آن شخص باشید!
کار اصلی مدیر کسب نتایج بزرگ از طریق کارکنان است. با این تعریف بسیاری از مدیران در واقع مدیر نیستند. آن‌ها شاید صاحب کسب‌و‌کار باشند ولی یک فرد همه‌کاره و همه‌فن‌حریف هستند و به جای آنکه به کمک تیم نتایج ارزشمندی کسب کنند، خودشان اغلب کارها را انجام می‌دهند.
ما دوره‌ای طراحی
ایران استخدام: سایت ایران استخدام در این صفحه اطلاعات مفیدی در رابطه با “معرفی شغل سرآشپز و آشپز” خدمت آن دسته از عزیزان علامند به این شغل ارائه نموده است، امید است مورد پسند شما واقع شود.
توجه! کاربران گرامی، مجموعه مباحث آشنایی با رشته های شغلی و تحصیلی در سایت ایران استخدام جهت آشنایی کلی با مباحث کلی و پیرامون هر رشته شغلی و یا تحصیلی توسط گروه نویسندگان ایران استخدام تهیه، تنظیم و ارسال میگردند. به خاطر داشته باشیم که وظایف شغلی و شرا
#اشتباهات_استراتژیک_و_مهلک_مدیران...
1.نداشتن هدف، برنامه و چشم انداز مشخص
2.نداشتن نظم در کارها و زمان
3.بی توجهی به قوانین و مقررات
4.خود محوری و اعتقاد نداشتن به مشورت در تصمیم گیری
5.اعتماد نکردن به کارکنان و تقسیم کار
6.عدم استفاده از مدیران شایسته به جای افراد نزدیک و تملق گو
7.بی توجهی به موفقیت و پیشرفت های کاری کارکنان
8.دور بودن از کارکنان و اختصاص ندادن وقت خود به آن ها
9.جدیت بیش از اندازه در مدیریت و برخورد با کارکنان
10.مقاومت  و یا ترس ا

✳️ استخدام شرکت چمن بازار در تهران

شرکت چمن بازار در #تهران افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید.

منشی (خانم)
آشنا با امور اداری ، ورد ، اکسل ، پاورپوینت
با فن بیان مناسب ، جهت انجام امور اداری و فروش تلفنی با حقوق پایه همراه با کمیسیون فروش

متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی اقدام نمایند.

pouriakhali@gmail.com
09355557677

✳️ استخدام یک تولیدی در تهران

یک تولیدی در #تهران جهت تکم
آخرین اخبار برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در سال 98
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام، بدین طریق گلچینی از اخبار مهم منتشر شده در خصوص جذب و استخدام آموزش و پرورش در سال 98 را خدمت شما اطلاع رسانی میکنیم:– فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از نیمه اول شهریور ماه آغاز خواهد شد.– استخدام 12 هزار نفر از طریق آزمون استخدامی ماده 28 در آموزش و پرورش– شرایط ثبت نام از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.– امسال شرط بومی بودن برای استخد
⚡️نکاتی برای مطالعه صحیح  و اثر بخش⚡️

1⃣.هنگام درس خواندن کاغذ و خودکاری کنار دست خود بگذارید و فکرهایی که به ذهنتان می‌رسد و مزاحم درس خواندن می‌شود یادداشت کنید. با این کار دیگر نگران فراموش کردن کارها و ایده‌ها نیستید و به خودتان یادآوری می‌کنید. درست است که این کارها به اندازه‌ای مهم هستند که آن‌ها را یادداشت کنید و بعداً برای‌شان کاری انجام بدهید اما آن‌قدر مهم نیستند که به خاطرشان درس خواندن را متوقف کنید.
2⃣.خوب است گاهی فکره
طراحی و افراد به طور تفکیک ناپذیری به یکدیگر مربوط می‌شوند. افراد در برخی از محیط‌ها بازدهی بیشتری دارند و می‌توانند در آن محیط‌ها کارهای خود را طرز خوبی انجام دهند. کارمندان و کارگران کارها را انجام می‌دهند و هر قدر توانایی آنها بیشتر باشد در پیشرفت کار تاثیر بیشتری خواهند داشت، اما محیط کار هم بی تاثیر نیست و در کارکرد افراد نقش مهمی را ایفاء می‌کند.

ادامه مطلب
یک روز که همراه مادرش برای خرید به فروشگاه رفته بود،چشمش به یک گردن بند مروارید بدلی افتاد که قیمتش ۱۰/۵ دلار بود، دلش بسیار آن گردن بند را می خواست. پس پیش مادرش رفت و از مادرش خواهش کرد که آن گردن بند را برایش بخرد. مادرش گفت : ” خوب! این گردن بند قشنگیه، اما قیمتش زیاده ، خوب چه کار می توانیم بکنیم! من این گردن بند را برات می خرم اما شرط داره، وقتی به خانه رسیدیم، یک لیست مرتب از کارها که می توانی انجام شان بدهی رو بهت می دم و با انجام آن کارها م
۱-قدرت اراده را دست کم نگیریدجنگ واقعی برای رسیدن به بهره روی و بازدهی بیشتر هر روز صبح شروع می شود. اگر بعد از شنیدن صدای ساعت زنگ دارتان آن را خاموش کردید و دوباره به خواب رفتید باید بگوییم جنگ را واگذار کرده اید!اگر هشداری تنظیم می کنید به محض شنیدن صدای آن باید از خواب بلند شوید. این ساده ترین اما موثرترین کار ممکن است. تحقیقات نشان می دهند خاموش کردن صدای زنگ هشدار ساعت یا تلفن و دوباره خوابیدن شما را خسته تر و بیدار شدنتان را هم سخت تر می
رستوران زیتون نیازمند آشپز و سرآشپز
رستوران زیتون نیازمند آشپز وسر آشپزرستوران زیتون شعبه رشتیان به آشپز وکمک آشپز مرد نیاز داردحداقل تحصیلات مورد نیاز : دیپلمنوع قرارداد : تمام وقت
انتشار : سه روز پیش
# آشپز
شماره تماس: ۰۹۱۱۸۸۸۸۷۶۸
س 
شغل مدنی را خیلی ها دوست دارا هستند , از آن جهت که به نظرشان امنیت شغلی در آن موجود هست , تا فعالیت میکنی دستمزد می‌گیری و زمانی نیز بازنشسته شدی , دستمزد بازنشستگی ات تامین است و بخش اعظمی عارضه ها دیگر . 
ولی اکثری نیز می باشند که ترجیح می دهند در قسمت های غیر مدنی عمل نمایند . شفاگاه در‌این مقااله گونه های استخدام مدنی و قانونی را برای شما دوستان عزیز منتشر می نماید و همینطور معایب و مزایای استخدام قطعی را برمی شمارد . 
پروسه نماید ارتقا د
دلیل اصلی شکست در مدیریت
بعد از سالها بررسی و ازمایش علت اصلی شکست در مدیریت کشف شد.
این دلیل را با هم بررسی میکنیم
اکثر مدیران روز بسیار پرمشغله ای دارند و وقتی به انها نگاه میکنیم میبینم که از ساعت 9 صبح تا 5 عصر کار دارند وگاهی مجبورند که بیشتر هم در محل کار بمانند و کار کنند، ولی در نهایت میبنیم که مجموعه  انها پیشرفت خاصی نمیکند و حتی  به شکست میرسد و همه چیز از دست میرود

علت چیست؟
علت این استکه مدیران نمیدانند که به عنوان یک مدیر در طول ر

اقامت کاری در اسپانیا
اقامت از طریق کار در اسپانیا یکی از محبوب ترین روش ها برای اقامت اسپانیا است. مهاجرت کاری به اسپانیا نیازمند یافتن کار در این کشور است که می توان از طریق سایت های کاریابی در داخل اسپانیا و یا مراجعه به اداره مهاجرت اسپانیا فرصت های شغلی اسپانیا را مشاهده نمود.
از الزامات مورد نیاز برای دریافت اقامت شغلی اسپانیا داشتن یک کارفرما در کشور اسپانیا است. برای این کار می توانید کارفرما را خودتان با ارسال رزومه به برخی از شر
برای آن که بتوانید زبان انگلیسی را سریع بیاموزید باید یک سری کارها را انجام دهید . 
یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید برای یادگیری سریع زبان انگلیسی انجام دهید این است که تا آنجا که می توانید بخوانید . 
کتاب هایی که قبلا خوانده اید را دوباره باز بخوانید .
روزنامه بخوانید . زیرا روزنامه ها دستور زبان بسیار خوبی دارند و به راحتی قابل فهم هستند .
فیلم به زبان انگلیسی ببینید و زیر نویس آن ها را خاموش کنید تا بتوانید خودتان زبان را درک کنید .
ش
مدیران درجه یک، کسانی را استخدام می‌کنند که از خودشان بهتر و تواناتر هستند، اما مدیران درجه دو و پائینتر با نگرانی از دست دادن جایگاه خود، افرادی از خود پایینتر را استخدام می کنند و همینطور نفرات رده های پایینتر و ... (چون مسلما آنها هم نفرات درجه یک نیستند)
 لذا پس از مدتی با موجی فراگیر از نفرات ضعیف و ناتوان در ساختار سازمان مواجه می شوید که معدود افراد توانمند را نیز فلج می کند ...
✍ #استیو_جابز به این پدیده " انفجار ابله ها " می‌گوید.
#گای_ک
برای بکارگیری یک شخص جهت تصدی یک شغل یا منصب از کجا شروع کنیم؟
به نظر می آید هرکجا نیاز بود شخصی استخدام شود یا مسولیتی به وی سپرده شود ، لازم است شرطهای زیر در مورد وی به ترتیب احراز شود تا صلاحیت وی به صورت مشروط مورد تایید قرار گیرد:
1-شخص از سلامت روانی برخوردار باشد. این شرط اگر محقق نشود کل پروسه بکارگیری یا استخدام آن شخص باید کنسل شود ؛ چرا که عواقب آن بسیار پرهزینه و مخاطره آمیز خواهد بود . آزمونهایی در این زمینه وجود دارد که یکی از آنها
دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی و ساکن استان ها(به جزء ستاد، استان های تهران و البرز) به شرح زیر استخدام نماید.به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل؛ ثبت نام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۷ لغایت یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۱۴ به مدت
استخدام شرکت تبلیغاتی ماکان
شرکت تبلیغاتی ماکان جهت تکمیل کادر فروش و فنی خود استخدام می‌نماید:
پرند - رباط کریم - بهارستان - اسلامشهر
کارشناس فروش
بازاریاب حضوری
طراح وب سایت و سئوکار
گرافیست مسلط به موشن گرافیک 
ساعت کاری : 9 الی 18حقوق ثابت + پورسانت + پاداش
متقاضیان محترم می‌توانند رزومه خود را به آیدی تلگرام زیر ارسال نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت مصاحبه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

@MiladFK1
0215643205909359168838

کانال تل
همه می‌دانیم که جستجو برای شغل، کاری بسیار سخت، پراضطراب و طاقت‌فرساست. اما شاید طاقت‎فرسا‌تر و آزاردهنده‌تر از جستجو برای شغل، ماندن و متوقف شدن در یک مرحله خاص از فرآیند مصاحبه باشد. فرقی نمی‌کند که در کدام مرحله از مصاحبه هستید، احساس خوبی نیست که به هدف استخدامی خود دست پیدا نکنید. گاهی اوقات هم ممکن است احساس کنید عملکرد قابل قبولی در مصاحبه اول داشته‌اید، اما باز هم به مصاحبه دوم دعوت نشوید.خبر خوب این است هنگامی که جستجوی شغلی ش
«استخدام برقکار ماهر برای لوله‌گذاری و شیارزدن در پروژه‌های مسکن»، «نیاز به کارگر تراشکار و آشنا به کار با انواع دستگاه فرز و سی.ان.سی»، «کارگر ماهر برای کار در خط رنگ یک کارخانه صنعتی نیازمندیم» و ... این گزیده‌ای از تعدادی از آگهی‌های استخدام در ایران است.

ادامه مطلب
♦️پانزده اشتباه جبران ناپذیر مدیران!

1نداشتن هدف، برنامه و چشم انداز مشخص2نداشتن نظم در کارها و زمان3بی توجهی به قوانین و مقررات4خود محوری و اعتقاد نداشتن به مشورت در تصمیم گیری5اعتماد نکردن به کارکنان و تقسیم کار6عدم استفاده از مدیران شایسته به جای افراد نزدیک و تملق گو7بی توجهی به موفقیت و پیشرفت های کاری کارکنان8دور بودن از کارکنان و اختصاص ندادن وقت خود به آن ها9جدیت بیش از اندازه در مدیریت و برخورد با کارکنان10مقاومت در برابر تغییرات1
همه ی ما تا حدودی با شرح حال و تایخچه ی زندگی افراد موفق آشنایی داریم. درست است که اهداف و افکار بزرگ داشتن، ایده ی خلاقانه داشتن و کنجکاوی یا هوش، لازمه ی موفقیت است.
در این زمینه می توانید از خدمات برتر مشاوره تلفنی استفاده کنید.
چند نفر از ما ایده های خلاقانه و اهداف بزرگی داشته ایم و به آن نرسیده ایم؟
به نظر شما چند کتاب جالب چاپ نشده در ذهن مردم وجود داشته که هرگز نوشته نشدند؟
به همین صورت، چند ایده ی خلاقانه ی کسب وکار، چند فیلم سینمایی سا
به هر مقاله ای درباره کسب و کار توجه نکنیم
با توجه به شرایط اقتصادی کشور و توجه به این نکته که حدود 4 میلیون بیکار مطلق در کشور داریم بحث کسب و کار میتواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.
حتی افرادی که یک شغل هم دارند هیچگاه از درامد خود راضی نیستند.همین امر باعث میشود تا افراد زیادی کلمه کسب و کار را سرچ کنند تا بتوانند برای درامد خود راه حلی پیدا کنند.
اکثرا هم در این زمینه هیچگاه موفق نخواهند شد. بدلیل اینکه اکثر مقالات و مباحثی که در مورد کسب
۲۵۰۰ تومان
لینک دانلود پس از پرداخت به نمایش در می آید
تعداد صفحه : 6
بخشی از خلاصه کتاب ...

1.     شماره رئیس گروه خود هستید و هر اتفاقی که برای کسب و کار شما بیفتد به خود شما بر می گردد نه کس دیگر.

در همین مورد قانونی وجود دارد به نام قانون انحراف قانون انحراف :
هر چه بیشتر مسئولیت کارهایی را که انجام می دهید بپذیرید افراد بیشتری برای کمک به شما بسیج می شوند و بر عکس هر چه بیشتر بخواهید افراد را مجبور به کاری کنید از شما بیشتر دور می شوند. پس همیش
سلام به شما دوستان ما به یک طراح گرافیک جهت کمک نیاز مندیم تا بتوانیم نیاز های شما رو برطرف کنیم.
شما میتونید از طریق این لینک فرم استخدام فرم خودتون رو برای ما بفرستید.
ما بر اولین فرصت جواب فرم رو برای شما ارسال خواهیم کرد. 
با تشکر مدیریت پرهام گرافیک.
مراحل ثبت رزومه برای قرار گرفتن در سایت و جستجوی کار برای شما:
1-ارسال شماره تماس در قسمت ثبت نظر همین مطلب.
2-تماس همکاران ما با شما از طریق تلگرام
3-ارسال رزومه(در صورت تمایل با پرداخت تعرفه رزومه شما ساخته می شود)
4-پرداخت تعرفه جهت قرار گرفتن نام شما در سایت جهت استخدام کارفرمایان(نام شما در لیست ما ثبت و در صورت یافتن کار مورد نظر جهت انجام مصاحبه با شما تماس گرفته می شود)
تعرفه ساخت رزومه پیشرفته:
فارسی:10000تومان
انگلیسی:20000تومان
تعرفه کاریا

قرارداد استخدام پیمانی چگونه است؟
بسیاری از جوانان به منظور تضمین آینده خود به دنبال راهکاری برای استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی هستند.  اما متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه استخدام ندارند.
انواع استخدام
همان طور که پیشتر گفته شد، به منظور جذب نیرو در نهادهای دولتی و اداری  از سه روش برای استخدام استفاده می شود. استخدام رسمی، پیمانی و کارگری سه نوع از روش های جذب نیرو در ارگان های دولتی به شمار می رود.
گفتنی هایی در مورد استخدام پیما
✳️ استخدام موسسه شریف یار
موسسه شریف یار در #تهران و #البرز جهت توسعه نیروهای خود تعداد 10 نفر افراد واجد شرایط زیر را استخدام می نماید:
کارشناس فروش تلفنی (خانم)توانایی فروش و پشتیبانی قویروابط عمومی و فن بیان قوی، توانایی کار گروهیمتعهد و منضبطآشنا به نرم افزارهای مرسوم اداری مانند Microsoft Office
لطفا رزومه خود را با موضوع قید شده در هر رده شغلی به آدرس ایمیل درج شده ارسال نمایید.
☎️ 02144972390 jobs@sharifyar.com

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی 
تشریفات
سلام 
من به دلیل چند شکست خیلی حیاتی که توی زندگیم خوردم، اراده م رو برای انجام کارها به طور کامل از دست دادم، یعنی کوچک ترین کارها رو هم نمیتونم انجام بدم و اصلا حوصله ندارم.
الان یک مسیری جلوی راهم قرار گرفته که به اراده ی خیلی زیادی نیاز دارم تا عملیش کنم، اما نمیدونم چطور توانایی ام رو زیاد کنم، مثلا در مقابل بی حوصلگی، افکار منفی و در مقابل گناهان کلا اراده خیلی ضعیفی دارم اگه میشه کمکم کنید.
ادامه مطلب
راهنمای استخدام نویسندگی
بامحتوا، از کلیه نویسندگان، تولیدکنندگان محتوا در تمامی ضمینه ها از سراسر کشور به صورت غیر حضوری دعوت به همکاری می نماید.
بامحتوا برای تکمیل پرسنل نویسنده غیر حضوری خود استخدام می نماید.استخدام نویسنده غیر حضوری محتوا؛
شرایط نویسنده محتوا:
توانایی در نویسندگی و ترجمه
علاقه داشتن به تولید مطالب جدید
داشتن کامپیوتر و اینترنت
شرکت در آزمون آنلاین نویسندگی

مزایا همکاری با بامحتوا:
تمامی کارها به صورت آنلاین و غیر
خیلی ساده است.
خودتان آن کار را انجام دهیددر نتورک مارکتینگ افراد برای ما کار نمیکنند و ما رئیس کسی نیستیم که به آنها کاری را بگوییم و آنها هم بگویند چشم و انجام دهند.اگر خودمان کارهای لازم را انجام نمی دهیم، هرگز نباید انتظار داشته باشیم کسی در مجموعه ما آنها را انجام دهد.باید از خودمان شروع کنیم.
ادامه مطلب

۷ سوال عجیب استخدامی!

۱- در  شرکت ایر بی ان بی (Airbnb):
 اگر هنگام پرواز با هواپیما، سقوط کنید و شما تنها بازمانده‌ی پرواز باشید که جان به در برده‌اید، چه می‌کنید؟
نمونه‌ای از یک جواب خلاقانه: خوشحال بودم که آن روز به تنهایی خلبانی کرده‌ام و مسافری نداشته‌ام و استخدام شدم.
۲- شرکت دراپ باکس (Dropbox):
اگر شما از خواب بیدار شوید و ببینید که ۲۰۰۰ ایمیل نخوانده دارید ولی فقط بتوانید ۳۰۰ تای آن‌ها را جواب بدهید و برای بقیه فرصت نباشد،
چگونه تصمیم
استخدام جدید وزارت بهداشت
طبق پیگیریهای هشتمین آزمون استخدامی وزارت بهداشت و سایر دستگاههای اجرایی کشور در اسفند_ماه_1398 برای تمام رشته های علوم پزشکی و برخی از رشته های غیر پزشکی مورد نیاز وزارت بهداشت؛ قطعا برگزار خواهد شد.
۲۵۰۰ تومان
لینک دانلود پس از پرداخت به نمایش در می آید
تعداد صفحه : 6
بخشی از خلاصه کتاب ...

1.     شماره رئیس گروه خود هستید و هر اتفاقی که برای کسب و کار شما بیفتد به خود شما بر می گردد نه کس دیگر.

در همین مورد قانونی وجود دارد به نام قانون انحراف قانون انحراف :
هر چه بیشتر مسئولیت کارهایی را که انجام می دهید بپذیرید افراد بیشتری برای کمک به شما بسیج می شوند و بر عکس هر چه بیشتر بخواهید افراد را مجبور به کاری کنید از شما بیشتر دور می شوند. پس همیش
استخدام فردی برای گرفتن تصمیم های روزانه؟!

خانم " هیا " انگلیسی که در طی چند وقت اخیر با شکست های متعددی روبرو شده بود، در طی اقدامی عجیب تصمیم گرفت تا فردی را برای گرفتن تصمیم های روزانه اش استخدام نماید.
در طول روز همه ما انسان ها ممکن است به تعداد
دفعات مکرر و بسیار زیادی تصمیم به انجام برخی کارها بگیریم که نسبت به
تعداد تصمیمات گرفته شده ما مسئول ه
اهمیت طراحی سایت شخصی
امروزه با توجه به رشد سریع دنیای مجازی و استفاده گسترده مردم و کسب و کارها از اینترنت، طراحی سایت شخصی نیز اهمیت یافته است. بسیاری از افراد و کسب و کارها به دنبال افراد با تجربه و توان علمی بالا هستند تا با آن ها همکاری کنند. بنابراین، افراد متخصص می توانند با طراحی سایت شخصی یک رزومه دیجیتال ایجاد کنند و در دنیای وب شناخته شوند. طراحی سایت شخصی به منظور نمایش اهداف و فعالیت های یک شخص، ابراز علاقمندی های فردی و اجتماعی
✳️ استخدام آزمایشگاه حجت در تهران

آزمایشگاه حجت واقع در #تهران ار افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

کارشناس علوم آزمایشگاهی
همکاری در بخش فنی و نمونه گیری

متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند.

☎️ 02144271346

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی تشریفات عروسی تشریفات مجالس  خدمات مجالس

کسب تخصص و وورد تضمینی به بازار کار در بهترین آموزشگاه کامپیوتر
کلاس آموزش فتوشاپ
آموزشگاه طراحی سای
سامانه استخدام دیجی بنیان یکی از سایتهای زیر مجموعه سایت دیجی بنیان می باشد که در زمینه استخدام فعالیت می کند که شما می توانید هم بعنوان کارجو و هم کارفرما به سادگی در یک دقیقه در سایت ثبت نام کنید و اگر کارجو هستید اطلاعات خود را در دسته مورد نظر ثبت کنید و اگر کارفرما هستید اعلام نیاز نمایید.
https://digibonyan.com/es/jobs
دسته های شغلی شامل ، پزشکی ، دندان پزشکی ، پرستاری ، مامایی ، روان شناس ، جراحی و ... می باشد.
رئیس گفت فلانی گزارش نه ماهه ات با شش ماهه ات نمی خونه که
گفتم آره نمی خونه خودمم فهمیدم اما کاریش نمی تونم بکنم هیچ توضیحی هم ندارم
رئیس: آخه باید معلوم شه اشتباه از کجاست
گفتم نمی دونم خیلی گذشته و توضیحی ندارم. توی زیر زمین اداره شلاقم هم بزنین کاریش نمی تونم بکنم ...اشتباه شده دیگه
رئیس: زیر لب گفت چه راحت حرف می زنی! و لبش رو جوید!
و من با خودم گفتم: تا شما باشین منو استخدام محکم نکنین! یک دهم این پرروئی و یک شیشم این اشتباه رو توی شرکت خصوصی ا
 "سال تحصیلی ۵۵ - ۵۴ دو سال بود به عنوان معلم استخدام شده بودم. محل خدمتم یکی از روستاهای دور افتاده سنندج بود. حقوق خوبی می‌گرفتم. بلافاصله پس از استخدام به صورت قسطی یک ماشین پیکان خریدم. در مسیرم از سنندج تا روستا و برعکس گاهی افرادی را که کنار جاده منتظر ماشین بودند سوار می‌کردم. بعضی‌ها پولی می‌دادند.

ادامه مطلب
سوالات استخدام بانک ملت-بانکدار                                      خرید ودانلودسوالات استخدام بانک ملت-بانکدار (ویژه)                         خرید ودانلودسوالات استخدام بانک ملت-بانکدار2(ویژه)                        خرید ودانلودسوالات استخدام بانک مهر ایران                                             خرید ودانلود
کاریابی و استخدام شدن موضوعی است که سالهاست ایرانی ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. از زمانی که اینترنت همگانی شده سرویس های متعددی از سوی افراد خلاق ارائه شده اند که کمک می کنند تا بدون درد سر افراد متخصص و کارفرما همدیگر را پیدا کنند. پونیشا و جابینجا نمونه های خوبی از سرویس های کاریابی تحت وب هستند.
جابینجا تمرکز خود را بر روی کاریابی و استخدام آنلاین معطوف کرده، جابینجا به کارجو این امکان را می دهد تا ظرف چند دقیقه یک رزومه استاندارد بساز
خودتان آن کار را انجام دهیددر نتورک
مارکتینگ افراد برای ما کار نمیکنند و ما رئیس کسی نیستیم که به آنها کاری
را بگوییم و آنها هم بگویند چشم و انجام دهند.اگر خودمان کارهای لازم را
انجام نمی دهیم، هرگز نباید انتظار داشته باشیم کسی در مجموعه ما آنها را
انجام دهد.باید از خودمان شروع کنیم.
ادامه مطلب
  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که افرادی را ببنید که همیشه کارهایشان را تنها انجام می دهند و حتی وقتی در جمع هستند و یا دارند گروهی کار می کنند نیز قسمتی از کار را برداشته و باز هم تنها کار می کنند در این پست به این نحوه تفکر درباره اینچنین افراد می پردازم.
ادامه مطلب
چگونه در منزل در آمد داشته باشیم ؟
خیلی ها دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا کسب و کار خانگی را اداره کنند. آیا شما دوست ندارید یک درآمد ثابت یا درآمد متغیر هنگفت داشته باشیدبدون این که از خانه تان خارج شوید؟ این ایده های آسان کار در منزل که در این جا می خوانید خیلی زود شما را به درآمد می رساند.
اگر هر روز با اکراه به محل کار می روید، یا یافتن یک کار موقتی در نزدیکی محل زندگی تان برایتان دشوار است، حالا وقت اش در خانه بمانید و با یک کا
استخدام هلدینگ خوارزمی

هلدینگ خوارزمی واقع در #تهران جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است:

عنوان شغل
کارشناس اخذ ویزا

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل درج شده ارسال نمایید.

hr@khaarazmi.org

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی 
تشریفات عروسی 
تشریفات مجالس 
خدمات مجالس

کسب تخصص و وورد تضمینی به بازار کار در بهترین آموزشگاه کامپیوتر
2402 - «آرش حسن‌نیا» کارمند
پیشین «رادیو فردا» (ارگان خبری دولت آمریکا) درباره شرایط استخدام در این
رادیو گفت: “یکی از کسانی که تازگی برای استخدام در رادیوفردا درخواست داده
بود، نقل می‌کرد در مصاحبه‌ کاری با «ماردو سُقُم» و «پرپنچی» چیزی که از
او پرسیده نشده مسائل خبرنگاری بوده و بیشتر جلسه تفتیش عقاید سیاسی بوده.
گویا آقایان برای چیزی جز رسانه بودن آماده می‌شوند” منبع: www.yon.ir/mzdr74
دانلود فایل اصلی
✳️ استخدام شرکت ارتباط گستر نیک آرمان (پیتام) در تهران
شرکت ارتباط گستر نیک آرمان (پیتام) در #تهران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید.
عناوین شغلیکارشناس مرکز تماسکارشناس کنترل کیفیت مرکز تماسکارشناس Help Deskکارشناس فرآیندهای کسب و کارکارشناس دیجیتال مارکتینگسرپرست مرکز تماس
متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی اقدام نمایند.
hr@peytam.com
سامانه استخدام دیجی بنیان یکی از سایتهای زیر مجموعه سایت دیجی بنیان می باشد که در زمینه استخدام فعالیت می کند که شما می توانید هم بعنوان کارجو و هم کارفرما به سادگی در یک دقیقه در سایت ثبت نام کنید و اگر کارجو هستید اطلاعات خود را در دسته مورد نظر ثبت کنید و اگر کارفرما هستید اعلام نیاز نمایید.
https://digibonyan.com/es/jobsدسته های شغلی شامل ، پزشکی ، دندان پزشکی ، پرستاری ، مامایی ، روان شناس ، جراحی و ... می باشد.
توجه ترجمه این مقاله در ترنسلیت انجام شده که ممکن است کمی اشکال داشته باشد.
"یک برگه کار کنید" تمرین کنید.اگر مانیتور بزرگی یا تنظیم معمول صفحه نمایش در خانه ندارید ، تمرکز روی یک برگه Chrome به طور همزمان مهمتر است. اگر در تماس ویدیویی از لپ تاپ خود هستید ، تمام زبانه های دیگر را به حداقل برسانید و روی مکالمه متمرکز شوید - درست مثل اینکه تلفن خود را کنار بگذارید یا لپ تاپ خود را در یک جلسه ببندید تا درگیر شوید.
بخشی را عمل کنید.در برابر اصرار بیدار
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، استخدام در دستگاه های اجرایی دولت علاوه بر لزوم گذراندن آزمون استخدامی فراگیر دولتی ، نیازمند وجود شرایطی در افراد متقاضی است که این شرایط ، به موجب ماده 42 قانون مدیریت خدمات کشوری مورد اشاره قرار گرفته است که از جمله مهم ترین این شرایط می توان به شرط سنی ، تابعیتی ، تحصیلی ، خدمت نظام وظیفه و ... اشاره نمود . برای دریافت اطلاعات کامل در مورد شرایط عمومی استخدام در دستگاه های اجرایی بر روی لینک زیر کلیک کنی
✔️استخدام در شرکتی دارای مجوز و نماد الکترونیکی✔️
✔️با این کار روزانه 70 هزار تومان در منزل درآمد کسب میکنید✔️
✔️راهکارها و ترفندهایی که آموزش داده میشود کاملا رایگان و بدون هیچ گونه هزینه و سرمایه ای انجام میگیرد✔️ کاملا پاره وقت و مخصوص کسانی که دنبال شغل دوم و سیار و بدون نیاز به سرمایه می گردند
شرایط مورد نیاز :داشتن گوشی اندروید باضافه اینترنتنداشتن سابقه کیفریشرایط سن و جنسیت اصلا مهم نیست و با هر سنی و جنسی می توانید برای خود
اون هایی که معتقد هستند با دارایی به ظاهر کم میشه با توکل به خدا زندگی رو ساخت و نتیجه ش رو دیدن، بیان تعریف کنن. 
مثل همون و یدئوهایی که از سری صحبت های آقای علیرضا لاور توی برنامه بهشت شهر توی بهشت زهرای تهران بود و یک زوج آورده بودن که فقط به استناد آیه قرآن که خدا میگه از فضل خودش غنی میکنه ازدواج کرده بودن و نتیجه خوب بود. خود آقای لاور هم از خودش مثال زد.
البته فقط راجع به ازدواج نمگم، راجع به هر موفقیتی می‌تونه باشه. این هم که بعضی چیزها ب
کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.امروز می خواهم ترفندهای آشپزی را به شما آموزش دهم که با انجامشان می توانید زندگی را برای خود ساده تر کنید.
۱- چگونه سوپی که شور شده را نجات دهیم؟ 

ادامه مطلب
افراد موفق و مؤثر کسانی هستند که مستقیماً به سراغ کارهای اصلی خود میروند و خود را موظف میکنند تا به طور مداوم و بدون آنکه ذهنشان منحرف شود به انجام آن کارها ادامه دهند تا آنها را به اتمام برسانند.
برایان تریسی
پ ن : چند ماهی نیستم دعام کنید 
خداحافظ :) 
انتخاب کارمند لایق کلید موفقیت مدیریت مطب یا کلینیک است. هیچ‌چیز به اندازه توانایی شما در انتخاب کارکنان مناسب در ساختن آینده‌تان اهمیت ندارد. یک اشتباه در انتخاب به‌ تنهایی می‌تواند به کم‌کاری و شکست در یک حوزه مهم و اغلب شکست کل سازمان منجر شود.
اولین قانون مدیریت به انتخاب مربوط می‌شود. تقریبا 95 درصد موفقیت یک کلینیک در درجه اول به افرادی بستگی دارد که برای کار در آن سازمان انتخاب شده‌اند. اگر این کار را به‌ طرز صحیحی انجام دهید معم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها